Partneři soutěže

I. KATEGORIE Stavby občanské vybavenosti - NOVOSTAVBY

01. Bezručova chata na Lysé hoře

Zhotovitel:
realizováno dodavatelsky
Projektant:
Architektonická kancelář ARKOS spol. s.r.o.
Investor:
Klub českých turistů

02. Golf Park Lhotka – sportovní areál

Zhotovitel:
OMLUX, spol.s.r.o.
Projektant:
Petr Lichnovský
Investor:
OMLUX REALITY s.r.o.

I. KATEGORIE Stavby občanské vybavenosti - REKONSTRUKCE

03. YDYKSEB – rekreační zařízení s restaurací a zázemí pro agrokemp

Zhotovitel:
realizována dodavatelsky
Projektant:
CHCI-DŮM s.r.o.
Investor:
GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o.

04. Penzion Jurášek, Kunčice pod Ondřejníkem

Zhotovitel:
STRADA spol. s.r.o.
Projektant:
Ing. Kamil Burkovič, Prof.Ing. Radim Čajka, CSc.,ARMING spol.s.r.o.
Investor:
HR Penzion Jurášek s.r.o.

05. Přestavba bývalé mateřské školy na polyfunkční dům

Zhotovitel:
Ing. Daniel Kozel - DK1
Projektant:
Atelier 38 s.r.o.
Investor:
Restless spol. s.r.o.

06. Stavební úpravy objektu B Ostravské univerzity

Zhotovitel:
HOCHTIEF
Projektant:
MARPO, s.r.o.
Investor:
Ostravská univerzita

07. Přístavba a stavební úpravy Domova pro seniory Ludmila

Zhotovitel:
VS- INVEST a.s.
Projektant:
DUPLEX, s.r.o.
Investor:
Obec Háj ve Slezsku

08. Rekonstrukce bývalého mlýna na novou restauraci „Nemlyn“ Kravaře

Zhotovitel:
Ing. Daniel Kozel - DK1
Projektant:
Ing. Daniel Kozel, Ing. Markéta Lamlová, Miroslav Břemek, Ing. Robert Břemek, Ing. arch. Jiří Halfar
Investor:
Ing. Daniel Kozel

09. Stavební úpravy objektu „E“ Krajského soudu v Ostravě ul. Na Hradbách

Zhotovitel:
Stavos Stavba a.s.
Projektant:
SPAN s.r.o.
Investor:
Česká republika - Krajský soud v Ostravě

10. Slezská univerzita – stavební úpravy a přístavba objektu Hauerova 4

Zhotovitel:
Metrostav a.s. - divize 1
Projektant:
ADEA projekt s.r.o.
Investor:
Slezská univezita v Opavě

11. Horní stanice lanové dráhy na Pustevnách

Zhotovitel:
Stavby Šimek s.r.o.
Projektant:
Kamil Mrva Architects, s.r.o.
Investor:
Pustevny s.r.o.

12. Modernizace prostor pro zkvalitnění péče o dlouhodobě nemocné v Bílovecké nemocnici, a.s.

Zhotovitel:
BDSTAV MORAVA, s.r.o.
Projektant:
FORSING PROJEKT s.r.o.
Investor:
Bílovecká nemocnice, a.s.

13. MŠ Šenov – zajištění úspory energií, MŠ Lipová

Zhotovitel:
BDSTAV MORAVA, s.r.o.
Projektant:
ATRIS s.r.o.
Investor:
Město Šenov

14. Oprava nemovité kulturní památky – Těžní budovy s těžní věží větrní jámy Alexander č.2 v Ostravě- Kunčicích

Zhotovitel:
EKOFAS spol. s.r.o.
Projektant:
Ing. Leo Chřibek
Investor:
DIAMO, státní podnik

15. Domov Vítkov, domov důchodců

Zhotovitel:
ATRIS s.r.o.
Projektant:
Ing. Ladislav Zahradníček
Investor:
Moravskoslezský kraj

I. KATEGORIE Stavby občanské vybavenosti - VEŘEJNÁ PROSTRANSTVÍ

16. Revitalizace vstupní plochy u bludného balvanu

Zhotovitel:
Stavos stavba a.s.
Projektant:
PROJEKTSTUDIO
Investor:
Statutární město Ostrava

17. Náves Velká Polom

Zhotovitel:
SWIETELSKY stavební s.r.o. Odštěpný závod Dopravní stavby MORAVA, oblast Ostrava
Projektant:
Atelier 38 s.r.o.
Investor:
Obec Velká Polom

18. Revitalizace veřejného prostranství v centru města Karviné

Zhotovitel:
Beskydská stavební, a.s.
Projektant:
Ateliér Genius loci, s.r.o.
Investor:
Statutární město Karviná

II. KATEGORIE RODINNÉ DOMY

19. Rodinný dům, Krnov, Petrovická 70a, p.č.1713/5 Krnov – Opavské předměstí

Zhotovitel:
Ekobau Invest a.s.
Projektant:
Atelier 38 s.r.o.
Investor:
Ing. Petra a Ing. Tomáš Hradilovi

20. Rodinný dům – Hlučín

Zhotovitel:
Ing. Daniel Kozel - DK1
Projektant:
Ing. Daniel Kozel, Ing. Markéta Lamlová, Miroslav Břemek
Investor:
Ing. Rudolf Gogolín, Ing. Zuzana Gogolínová

21. Obytný soubor Podolí I.-VI. Etapa, Ostrava- Muglinov

Zhotovitel:
Stavos Stavba a.s.
Projektant:
PROJEKT STUDIO EUCZ, s.r.o.
Investor:
Stavos Stavba a.s.

22. Novostavba rodinného domu na parcele č. 2320/1 v k.ú.Šenov u Ostravy

Zhotovitel:
Ing. Aleš Olšar, STAO
Projektant:
Master Design s.r.o.
Investor:
Ing. Rostislav Jurda

III. KATEGORIE PRŮMYSLOVÉ STAVBY

23. Stavba výrobní haly 409/2 a expediční haly 409/3 Tawesco

Zhotovitel:
Ridera Stavební a.s.
Projektant:
Technoprojekt, a.s.
Investor:
PROMET TOOLS a.s.

24. KRN1 v CTPARKU Karviná

Zhotovitel:
CTP Karviná, spol. s.r.o.
Projektant:
Ing. Tomáš Matýsek
Investor:
CTP Karviná, spol. s.r.o.

25. Nová továrna Mölnlycke Health Care Procedure Pak, Havířov – Dolní Suchá

Zhotovitel:
SKANSKA a.s.
Projektant:
ADEA projekt s.r.o.
Investor:
Mölnlycke Health Care ProcedruePak s.r.o.

26. Marlenka Frýdek – Místek: Přístavba skladů a šaten

Zhotovitel:
HSF System a.s.
Projektant:
Hutní projekt a.s.
Investor:
Marlenka international s.r.o.

IV. KATEGORIE DOPRAVNÍ, INŽENÝRSKÉ A VODOHOSPODÁŘSKÉ

27. Soubor staveb Rekonstr. Ul. Českobratrské

Zhotovitel:
STASPO
Projektant:
Báňské projekty Ostrava a.s.
Investor:
Statutární město Ostrava

28. Silnice I/11 Nebory – Bystřice, Moravskoslezský kraj

Zhotovitel:
Společnost pro výstavbu I/11 Oldřichovice - Bystřice, Sdružení pro I/11 IMOS-D.I.S., Společnost "Nebory - Dušinec"
Projektant:
Mott MacDonal Praha s.r.o., SUDOP PRAHA, a.s., DOPRAVOPROJEKT OSTRAVA spol s.r.o.
Investor:
Ředitelství silnic a dálnic ČR, Město Třinec

29. Optimalizace trati Český Těšín – Dětmarovice

Zhotovitel:
Společenství most Dětmarovice, Firesta - Fišer, rekonstrukce, stavby a.s.
Projektant:
MORAVIA CONSULT Olomouc a.s.
Investor:
Správa železniční dopravní cesty s.o.

Hlasování veřejnosti